MENU
klinika

Pas historisë shumëvjeçare me Semin

Bojken Lako fotografohet me partneren e tij të re

29.06.2022 - 11:32

Bojken Lako është parë në shoqërinë e një vajze simpatike e cila është ajo që i ka rrëmbyer zemrën artistit. Burimet e Kryefjalës kanë siguruar disa foto teksa Bojken Lako ndodhet me të dashurën e tij në një nga baret e Tiranës.

Më herët ai ka postuar në profilin e tij në Insta Story një foto teksa shihet afër të dashurës ë tij identitetin e së cilës nuk ka dashur ta bëjë publike duke preferuar të qëndrojë larg vëmendjes së mediave.

Bojken Lako fotografohet me partneren e tij të re

“Po shiko tani desha të promovoj festivalin. Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse këtu është maja e shpërndarjes së thashethemit dhe të lajmit. Deri sa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë edhe…”, tha ai kur u pyet lidhur me fotot.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fotot e fundit ngritën dyshime

Semi Jaupaj në një lidhje të re?

“Ishte dashuria ime e parë”

Semi Jaupaj flet për Bojken Lakon