MENU
klinika

Nga drejtori, te juristja dhe noteri...

EMRAT/ Kush u arrestua në Bashkinë e Sarandës?

01.06.2022 - 15:58

Policia e Sarandës ka arrestuar këtë të mërkurë, drejtorin e Urbanistikes në Bashkinë e qytetit bregdetar, një juriste në ASHK dhe një noter.

Korespondentja e “Panorama” bën me dije se policia ka ekzekutuar urdhrat e arrestit të lëshuara nga Prokuroria lokale.

Drejtori i Bashkisë i arrestuar është Pandi Zhonga, juristja e ASHK Sarande Rovena Alikaj, dhe noteri Aleko Anagnosti.

Nuk ka ende një njoftim zyrtar nga policia lidhur me arrestimet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN