MENU
klinika

Këngëtarja shfaqet në Austri

Evi Reçi dhe Kledi Hysa zyrtarizojnë lidhjen?

28.06.2022 - 12:07

Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe modeli Kledi Hysaj prej disa javësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi.

E kur asnjëri prej protagonistëve nuk ka folur lidhur me këto raportime, Evi ka udhëtuar së fundmi drejt Austrisë. Një udhëtim që nuk na kishte bërë përshtypje po të mos ishte për faktin se Kledi jeton aty. Këngëtarja ka ndarë një foto me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shihet në natyrë teksa nuk k ngurruar të vendosë vendnndodhjen: Austri.

Ndërkohë, Kledi ka postuar një foto nga shtëpia e tij ku fokuson disa fruta e po ashtu ka vendosur vendodhjen “Dornbirn” që ndodhet në Austri. Ata nuk janë shfaqur bashkë por me siguri nuk është një rastësi udhëtimi i Evit drejt shtetit austriak. Pak kohë më parë të ndodheshin në Firence në të njëjtin vend dhe në të njëjtën kohë e më parë në Vlorë.

Pak javë më parë Evi ishte e ftuar në “Netët e klipit shqiptar ku ka rrëmbyer edhe një çmim, atë të “Klipit më të mirë qytetar”. Dhe ia dorëzoi çmimin pikërisht Kledi. Modeli jo vetëm që ka qenë në Ulqin me të por është ngjitur edhe në skenë për t’i dhënë kupën. Ai po ashtu e ka mbështetur të dashurën e përfolur edhe në rrjetet sociale ku ka publikuar video të sajat.

Pak muaj më parë Kledi konfirmoi përfundimin e marrëdhënies 6-vjeçare me modelen austriake, Khaoula Selmi. Modeli tregoi se u ftohën gjërat nga ana e tij dhe pasi e konsultoi me ish-partneren vendosën të ndaheshin. Ai u shpreh se ndoshta nuk ishte momenti i duhur për tu ndarë, por “kështu e ndjeu”.

Pak ditë më parë modeli realizoi një intervistë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram ku mes të tjerash diksuh e pyeti  “Je vetëm apo i lidhur?”. Klediu përgjigj përmes një videoje ku shfaqej i ulur në një karrige. Gjatë videos modeli kthehet duke parë në të majtën dhe të djathtën e tij, ndërsa thotë thjesht “atëherë…”. Me këtë veprim ai nënkupton se është vetëm (të paktën në momentin kur ka xhiruar videon.)

Epo tani që Evi ka shkuar në Austri Kledi nuk do jetë vetëm.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çifti më i ri i showbizit shqiptar...

Kledi Hysa në lidhje me këngëtaren e njohur?