MENU
klinika

“Unë s’e kam patur suksesin që ke ti me femrat”

G-Bani ngacmon Donaldin në studio

25.06.2022 - 11:47

Nuk besojmë që ka shqiptarë që nuk e kanë degjuat këngën “Të dua” nga G-bani dhe Crazy Girl.

Këngëtari G-Bani ishte i pranishëm mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, dhe ka treguar detaje nga jeta e tij.
Duke u munduar të ruante sa më shumë privatësinë ai ka thënë se nuk është i martuar as nuk ka një lidhje.
Teksa i përgjigjej pyetjeve për suksesin e tij me femrat, G-Bani iu drejtua Donaldit, duke mos harruar t’a ngacmonte pak.

“Unë nuk jam as i lidhur as i martuar. Nuk jam bosh. Kam ndjenjat e mia për njerëz që i dua i dashuroj por nuk i bëj publike. Për sa i përket suksesit me femra, suksesin që ke ti unë nuk e kam ta dish”– u shpreh ai.

Ai gjithashtu foli për raportin e tij me femrat gjatë momentit kulminant të famës së tij. Ai u shpreh se sillej mirë me vajzat, pasi nuk i konsideron si trofe.
“Femrat nuk janë një trofe që të kesh sukses me to. Nuk janë një objektiv, krijio një marrëdhënie shoqërore dhe nëse krijon tërheqje seksuale lidh diçka me të. Ato që më donin nuk I doja ato që I doja nuk më donin”– përfundoi ai.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Kam vite pa pasur dikë afër”

Beatrix përlotet kur flet për Donaldin

Aktori ngatërron emrin e Beniadës me atë të ish-të dashurës

Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkaktojnë ‘furtunë’ në internet

“Po përjetoj një periudhë të vështirë”

Çfarë ka ndodhur me Semin pas “Big Brother VIP”?