MENU
klinika

Dyshimet e policisë

Gjendet i pajetë një person në bregdetin e Durrësit

29.06.2022 - 12:40

Një 80-vjeçar ka humbur jetën. Policia e Durrësit bën me dije se 80-vjeçari V.S., është gjetur i pajetë në breg të detit, në Durrës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. S., 80 vjeç.

 

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.