MENU
klinika

I shoqëruar nga Dritan Abazoviç

Kryeministri Edi Rama niset drejt Kievit

14.06.2022 - 16:40

Kryeministri Edi Rama është nisur pasditen e sotme drejt kryeqytetit të Ukrainës, Kiev.


Rama ka ndarë foto ku shihet i shoqëruar me homologun e Malit të Zi, Dritan Abazoviç teksa ngjisin shkallët e avionit.

“Për Kiev me ftesë të Presidentit Zelensky”, ka shkruar kryeministri Rama krahas fotove.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kryeministri i Malit të Zi pranoi ftesën...

Abazoviç, Rama dhe Kovaçevski do të shkojnë bashkë në Kiev?