MENU
klinika

Ja çfarë do të sjellë

Pas kaq vitesh, Armina Mevlani po realizon ëndrrën e jetës

27.06.2022 - 10:22

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara shqiptare e cila vazhdimisht mundohet të qëndrojë në kontakt me publikun përmes sugjerimeve, këshillave dhe ndarjes së eksperiencave.

Së fundmi në një bashkëbisesim virtual me ndjekësit e saj në Instagram ajo ka zbuluar një ndër ëndrrat që ka pasur gjithmonë në jetë, për të cilën po punon fort dhe është drejt finalizimit.

Së shpejti Armina do të sjellë në treg një brand veshjesh i cili do të mbajë emrin “Mevlani”. Gjithashtu ajo zbuloi se për këtë projekt do të bashkëpunojë me një ndër agjensitë më të njohura italiane të modës.

Bukuroshja tregoi se kjo ka qenë gjithmonë një ndër ëndrrat e saj, e cila duket se më në fund do të shohë “dritën jeshile”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Jep këshillat e arta për fansat!

Armina Mevlani pranon hapur krizat e ankthit

“Nuk kam nevojë për burrë...”

Armina Mevlani ‘kap veten’: Kam bërë lekë!