MENU
klinika

Ja si u përgjigj Beniada

A u mërzit që Ilir Shaqiri nuk e ftoi në dasmën e tij?

06.07.2022 - 09:29

Beniada Nishani ka qenë së fundmi e ftuar në programin “Abc e Pasdites”. Ajo foli për jetën e saj personale dhe atë profesionale.

Gjatë rubrikës “5 minuta”, ajo rrëfeu se është lënduar nga një mashkull i cili nuk ka qenë shqiptar. Gjatë fjalës së saj, Beniada tha se e dëshiron martesën si dhe të ketë 3 fëmijë.

Jo vetëm kaq por ajo u ndal dhe te ish- banorët e BBv, ku pikërisht ajo u ndal te Ilir Shaqiri.

A u mërzit ajo që Iliri nuk e ftoi në dasmë?

Ajo tha se nuk u mërzit si dhe shtoi se do të ketë patur arsyet e veta balerini që nuk e ftoi Beniadën në dasmë.

“Jo. Nuk na mërziti. Po s’na ka ftuar do ketë arsyet e veta. Unë s’e vras fare mendjen, me gjithë gjërat që kemi për të bërë në jetën tonë nuk do e vrasin mendjen që gjërat e vogla. Secili nga ne e dinë vetë se çfarë do të ketë afër”.

Jo vetëm kaq por ajo sqaroi komentin e saj për Endri Çekiçin dhe Megi Pojanin, të cilët janë përfolur për një lidhje dashurie.

“Po ça thashë unë? Unë nuk thashë që u lidhën, unë pashë një fotografi njësoj, njërën nga njëra anë e tjetrën nga ana tjetrën. E thashë nëse janë të lidhur janë shumë të bukur. Të them të vertetën nuk e kisha parë këtë foton që e pashë tek Proçesi, unë kisha parë disa story të Megit me breshka dhe thashë është me pushime në qejfin e vet dhe unë nuk thashë që janë të lidhur dhe e kanë heq atë por…”– tha Beniada në një interviste për “Abc e Pasdites.”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Jam e lumtur që të kam njohur”

Beniada rrëfehet me Donaldin

Ku do ta shohim bukuroshen pas Big Brother?

Beniada merr ofertën e papritur nga Top Channel

Alesia Bami rrëfen prapaskenat e ftesës që iu bë modeles

A u bë xheloze që Beniada Nishani do prezantojë emisionin e saj?

“Beniadës i ka mbaruar ‘parfumi’”

Banorët diskutojnë nominimet