MENU
klinika

Dashuria që lindi në "Big Brother VIP"

Einxhel i propozoi për martesë, përgjigja e Dj Dagz është epike!

28.07.2022 - 10:39

Einxhel ka bërë një dedikim për Dagzin në rrjete sociale, teksa nuk ka hezituar që t’i kërkojë të martohet me të.

Ajo ripostoi një shkrim ku ishin të shkruar disa nga tiparet e një partneri ideal e që Einxhel i sheh te DJ Dagzi.

“Martohu me mua”, ka shkruar Einxhel në mbishkrimin e postimit.

“Nuk jam edhe aq i mirë jo, por këtë ‘martohu me mua’ nuk e mendoj as dy herë”, ka shkruar Dagz.

ENZO ATTINIRekomanduar nga boost.alUAUU ENZO ATTINI! Dhuratat bëhen vetëm me ENZO ATTINI!Bli Tani 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga ndarja konfliktuale me Bekim Balajn, tek…

Eksperiencat përvëluese në punë dhe dashuri të Einxhel Shkirës

Nisin dyshimet nga postimi i fundit i moderatores

Einxhel dhe Dagz i dhanë fund beqarisë?