MENU
klinika

“S’kam ndërmend të jetoj pa ty”

Einxhel më romantike se kurrë në urimin për ditëlindjen e Dagz

07.07.2022 - 10:16

Moderatorja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padiskutim një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Vëmendja ndaj tyre vijon që pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Mirëpo, Einxhel ka publikuar një video me momentet më të ëmbla të tyre brenda BBV si dhe ka shkruar disa fjalë të bukura për Dagz, pikërisht për ditëlindjen e tij.

Prezantuesja uron që Dagz të jetë përherë i lumtur si dhe thekson se ajo nuk ka ndërmerr të jetoj asnjë ditë pa atë.

Postimi i ëmbël i Einxhel:


“Per banorin tim te preferuar ne gjithe Universin: Ndoshta te gjithe e din historine tone…por serisht nuk din mjaftushem! Ndoshta kam deshtuar ta shpreh dashurine aq bukur sa ti por nuk kam deshtuar ne ate qe ndjej…Per here te pare ndjej komplotin e perendive qe une te jem me ty e ti me mua, ndjej qe si sot 30vite me pare ke ardh ne kete bote per tme ndryshuar jeten.Ndjej qe kam humbur shume lumturi ne vitet jete pa ty por e di qe do e kompesojme. Kaq pak kohe dhe serisht me duket sikur te njoh prej me shume se nje jete…e serisht mendoj qe me kishe munguar aq shume,e serisht me merr malli per ty aq shume cdo sekond qe ste kam diku verdall tet torturoj. Ste premtoj dot qe sdo ket dite qe do te dukem nje makth por te premtoj se cdo dite do mundohem te jem endrra jote me e bukur…do mundohem qe vitet ne vijim endrrat e tua te behen realitet(dhe seshte qe si kam ber realitet der tani nja dy prej tyre)Uroj te jesh gjthm i lumtur,uroj te lumturojme bashk me cfare Zoti na dhuroi,uroj te arrish yjet me dy duar,uroj te kesh jeten e gjate sepse une skam ndermend te jetoj pak,dhe skam ndermend te jetoj asnje dite me pa ty! Happy Bday @dj_dagz Love You Babe”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Asnjë reagim pas largimit nga “Big Brother”

Beatrix në gjendje të rënduar psikologjike

Bileta e rikthen në “Big Brother VIP”

Einxhel eliminohet dhe shpërthen në lot