MENU
klinika

Sfida në “Air Albania”

Florian Marku zbulon rivalin e duelit të 25 gushtit

18.07.2022 - 22:09

Ashtu sic pati premtuar një javë më parë, Florian Marku ka zbuluar rivalin e 25 gushtit, sfidë që do të zhvillohet në “Air Albania”. Boksieri shqiptar bëri me dije se përballë është një meksikan.

“Kam pritur gjithë karrierën time për t’u rikthyer për një ndeshje kaq të madhe në Atdhe. Kjo është për të gjithë shqiptarët dhe Shqipërinë time.

Kjo është koha ime, më 25 gusht kthehem në Shqipëri për t’u ndeshur për titullin e dytë në karrierën time WBC Silver Interim kundër meksikanit Miguel Parra, në një stadium gjigant si “Air Albania”.

Ju pres të gjithëve atje! I pres të gjithë shqiptarët kudo që janë nëpër botë atë ditë në stadium më 25 gusht. Biletat dalin në shitje këtë të enjte në orën 10:00 në faqen https://al.ebileta.al/

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ish-kampioni i botës në boks

Mike Tyson zbulon pse ai është i dhunshëm


Lëvizjet e janarit në klubet e elitës

Sa shumë rikthime “big” dhe largime me peshë

Një nga objektivat e mëdhenj të Partizanit në merkato

Futbollisti serb shtang me vendimin: Nuk luaj në Shqipëri…

Cristiano Ronaldo zhgënjen arabët, tërbohet sheiku saudit

“Pagova 200 milionë euro dhe ai nuk bën asgjë!”

Komiteti ligjor i LFP-së do të studiojë dokumentat...

Hakim Ziyech kalon te PSG-ja