MENU
klinika

Moderatorja ngre dyshime

Sarah dhe PM shpejti në BB VIP Kosova?!

16.07.2022 - 08:53

Liberta Spahiu në një bisedë virtuale pyeti ndjekësit se kë duan ta shohin në Big Brother VIP Kosova.

Në mesin e shumë dëshirave dikush i tha se e do Sarën dhe PM.

Videon që postoi moderatorja e ripostoi PM dhe tha ‘Si dihet’.

Mbase vërtetë s’i dihet sepse ende s’është zbuluar asnjë emër.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pas daljes nga “Big Brother VIP”

PM dhe Dagz zbulojnë surprizën për fansat

“Vaj askush nuk shkon”

Sarah flet për marrëdhënien me DJ PM