MENU
klinika

Ngjarja e rëndë

16-vjeçarja nga Shkupi hidhet nga dritarja e spitalit

09.08.2022 - 18:16

Një vajzë 16-vjeçare e cila ka qenë duke u trajtuar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza”, respektivisht në repartin e Psikiatrisë në Shkup, është hedhur nga dritarja.

Vajza me iniciale A.SH e lindur në vitin 2006, ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Raportohet sebaktualisht 16-vjeçarja ndodhet në Klinikën për Anestezion, Reanimacion dhe Mjekim Intensiv.

Informacione më të detajuara lidhur më rastin, deri më tani nuk kanë dhënë nga policia e as nga spitali.

Pritet të hidhet më shumë dritë për ngjarjen. /lajmifundit