MENU
klinika

Moderatorja e ka të qartë...

A do të rikthehet Dojna, pas lindjes?

05.08.2022 - 09:34

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Dojna Mema është në muajin e nëntë të shtatzënisë. Ajo është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe po pret të bëhet nënë e një djali.

Së fundmi, moderatorja ka zhvilluar një “Ask Me” në Instagram dhe një nga ndjekëset e ka pyetur se kur do të kthehet në punë dhe se a do të qëndrojë gjatë në shtëpi me djalin.

Përgjigja e Dojnës mesa duket është e qartë. Ajo do të kthehet shpejt, pasi puna që bën e lumturon.