MENU
klinika

“Kështu e ka jeta”

Afrona Dika “thumbon” sërish Bleron pas “ndarjes” së tyre

13.08.2022 - 09:35

Muharremi, Afrona Dika thumbon hapur në rrjetet socialeBlero dhe Afrona, kanë qenë mjaft të komentuar për martesën e tyre e sidomos së fundmi. Në profilet e tyre në Instagram, ata i kanë fshirë të gjitha fotot që kanë publikuar më herët me njëri tjetrin-duke ngritur dyshimet e mëdha për një ndarje mes dyshes.

Pavarësisht kësaj asnjëri prej tyre nuk ka pranuar publikisht asgjë akoma, ose të paktën jo haptazi.

Afrona festoi pak ditë më parë 30 vjetorin e saj të lindjes.

Për herë të parë pas disa vitesh ajo feston si ‘beqare’, të paktën këtë na la të mendonim me postimin e saj në InstaStory.

Ajo që Afrona i uroi vetes në ditën e lindjes ishte një fillim i ri.

Gëzuar për fillime të reja”, ka shkruar Afrona.

Në këtë 30-vjetor nuk mungoi as urimi i Bleros për të. Këngëtari publikoi një foto në Instastory krahas së cilës vendosi një trëndafil. Nuk e dimë nëse postimi ishte me të vërtetë për Afronën, të paktën kështu u duk.

Nuk kemi patur asnjë lloj konfirmimi nga dyshja, por Afrona vazhdon të thumbojë Bleron në rrjetet sociale.

Ditën e sotme ajo publikoi në Instastory një postim ku shkruhet: “Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë teksa rritesh. Ti e kupton në sa budallallëqe ke humbur kohë”, duke vazhduar me mbishkrimin: “Kështu e ka jeta”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pas e shoqëroi drejt altarit...

Blero i dedikon të bijës fjalët më të ëmbla


Pamjet e tyre të përqafuar në rrugë bënë xhiron e rrjetit

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin me Don Xhonin

Reperi zbulon emrin e veçantë të fëmijës

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë!