MENU
klinika

Ja çfarë shkruan këngëtarja!

Aludimet për ndarje me Adisin, Fifi i vendos pikat mbi ‘i’

19.08.2022 - 09:14

Fifi dhe Adisi po shijojnë romancën e tyre. Madje, ata janë folur shpesh në media për lidhjen e tyre të dashurisë.

Mirëpo, së fundmi u hamendësua se mes tyre ka patur ndonjë krizë.

Kjo për shkak të një postimi të këngëtares: “Kjo pra na qenka dashuria, të kesh dikë që të pret, dikush që nuk dorëzohet në ty, dikush që nuk largohet pas disa gabimeve, dikush që të do sado që ta largosh. Por ky person sot shumë rrallë ekziston”- ku Fifi më pas vijon: “Shumë rrallë e ndoshta dhe hiç (fare)”

Mirëpo, pas aludimeve, Fifi ka bërë një deklaratë të fortë pak më parë në Instastory.

“Dhe ja pra miq kjo eshte Shqiperia.… nje dite shpifet qe nese nje qift poston me shume se sa qe duhet thuhet.” s’”jane te lumtur ” diten tjeter shpifet “qe je nda sepse nuk ke postu foto qift” juve s’ ju bje njeri ne fije… dhe nese mendoni qe keni info te sakta rreth jetes tem personale jeni totally WRONG! Ju kam dhan ma shume info se sa qe duhet per Fifin mbase ka ardh momenti me ju shmang pak qe te jem dhe une e lumtur se pastaj vjen shpifja tjeter ” FIFI DRAMA QUEEN, VETEM HIPERBOLIZON, VETEM BEN SKENA.

Ben gjithcka vetem te jete ne qender te vemendjes!!Media te dashura se kuptoj pse vazhdoni ta perdorni personin e 3. te kur flitet per mu dhe te dashurin tim… pse ne cdo lajm duhet te jete i tagguar dhe personi tjeter. .. pse duhet ne do lajm te permendet @adispatushi si ish bashkeshorti pales tjeter besoj pas disa kohesh do kete titull’” FIFI BEN DASEM ME ISHBASHKESHORTIN E….STOPIT! Just STOP IT!

Dhe Ju lutem kujdes se jeni tu shqetesu dy familje se mu me eshte djeg lekura u mesova tashme me mashtrime mediatike per me shit lajm e me ngjall panik per interesa personale te s’di kuj!”– shkruan Fifi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


U përfol se do të bëhen prindër...

Fifi na zbuloi pak detaje nga lidhja e saj me Adisin!