MENU
klinika

Kush do t’i “zërë” vendin?

Arian Çani largohet nga Tv Klan

17.08.2022 - 10:18

Arian Çani nuk do të jetë më pjesë e TV Klan? Kryefjala.com mëson se shprehjen e tij të famshme “Mirëmbrëma tokësore” nuk do ta dëgjojmë në këtë televizion.

Tashmë mësohet se gazetari i njohur do të jetë pjesë e televizionit ABC, raporton Kryefjala.

Kështu që “Zonë e Lirë” do të shihet tashmë në një tjetër televizion.

Por kush do e zërë hapësirën e Çanit të premten në darkë në TV Klan?

Sërish, Kryefjala mëson se “vendin” e Çanit do ta zërë moderatorja e njohur Luana Vjollca.

Mirëpo, ende nuk dihet se cili është formati që Luana do të moderojë.

Epo, mesa duket Marina ka menduar që ta ketë pranë motrën e saj.

Nga ana tjetër, Luana është fokusuar në karrierën e saj muzikore pasi kohët e fundit ka sjellë një projekt mjaft të veçantë. Në nismën e saj “Thuaje”, Luana Vjollca solli një qasje ndryshe si kurrë më parë. Luana u shpreh se “Thuaje” është një zë i saj i cili do të shërbejë si zëri i atyre që nuk kanë një të tillë.

Jo vetëm kaq por ajo po synon edhe më shumë se tregu shqiptar pasi kujtojmë që së fundmi ajo bashkoi forcat me artistin e njohur botëror, Rayvannay.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Të ftuar që vënë në siklet moderatorët

10 momentet më pikante në televizionet shqiptare


“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës