MENU
klinika

"Ju, s’çani kokë se bridhni me makinat e shtetit..."

Artan Fuga: Rruga Tiranë-Ndroq, sikur ta ketë bombarduar Putini!

09.08.2022 - 11:36

Boooo, rruga Tiranë – Ndroq – Durrës dhe kthim, çfarë tmerri, sikur ta ketë bombarduar Putini!

Rrugë turistike! Bleje një shalqi në Fushë – Pezë, haje në Romanat, kur del te Plepat e ke të tretur!

Na i thyet kërbishtjet e këtyre qerreve tona prej katunarësh nga Vaqari!!!

Ju, s’çani kokë se bridhni me makinat e shtetit! 2 miljon euro një rrotë!

Por, e ka një të mirë, zhvillohet industria e riparimit të veturave dhe rriten hapësirat e varrezave të veturave!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Berisha ka “nxjerrë shejtanin nga shishja”, prit të hyjë në lojë Meta se… "

Analiza/ Artan Fuga zbërthen qëndrimet në Kuvend

Ndërkohë që në botë po zhvillohet vaksinimi/ Çfarë do të zbulojë studimi i tretë?

Akademia e Shkencave studime si të mbrohemi nga koronavirusi

Fuga: Deklarata e Ramës për dhëmballën e prishur, ngre dyshime se…

A ka një pazar Rama-Basha për kokën e Berishës?