MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 18 gusht 2022

18.08.2022 - 07:30

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 115.6 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 139 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 89.6 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 120.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.85 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN