MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 19 gusht 2022

19.08.2022 - 07:30

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.5 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 116.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 138.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 90 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 121.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.85 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNDimri i vështirë për shqiptarët

Energjia, mes kursimit dhe shtrëngimit

Vendimi i ERE-s për shtrenjtimin e energjisë elektrike

Sa familje do të preken nga tarifat e reja?

“Shkurtoni shpenzimet buxhetore në udhëtime dhe dieta"

Banka Botërore thirrje qeverisë shqiptare