MENU
klinika

Çfarë ndodhi?

Butrint Imeri ndahet nga aktorja Olta Beqiri!

01.08.2022 - 09:50

Butrint Imeri është një ndër këngëtarët më në zë të momentit. Ai është komentuar shpesh për jetën e tij private.

Prej kohësh, iconstyle.al ka raportuar se ai dhe aktorja Olta Beqiri kanë qenë në një lidhje mirëpo tashmë dyshja i ka dhënë fund lidhjes,

Tashmë, ata nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjete sociale.

Butrinti ka qenë gjithnjë i rezervuar për jetën e tij dhe nuk është shprehur kurrë për lidhjet e dashurisë.

Së fundmi, Butrinti ka qenë duke performuar në skenën e një diskotekë në Pejë, ku disa  persona të pranishëm u konfrontuan fizikisht. Sherri më pas degradoi pasi djemtë u goditën edhe me sende të forta.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Instagrami i zbuloi të gjitha...

Butrint Imeri dhe modelja janë sërish bashkë?!


Pamjet e tyre të përqafuar në rrugë bënë xhiron e rrjetit

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin me Don Xhonin

Reperi zbulon emrin e veçantë të fëmijës

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë!