MENU
klinika

Nota 10 për artisten

Dua Lipa rrëmben vëmendjen e Mark Zuckerberg

11.08.2022 - 11:12

Dua Lipa po merr vëmendjen e të gjithëve këto ditë, por komenti i fundit në postimin e saj është me të vërtetë special. Ylli me famë botërore ka tërhequr vëmendjen e gjigantit të mediave sociale, Mark Zuckerberg.

Komenti i bërë disa foto të Duas nga vetë Facebook ka habitur jo pak ndjekës të saj.

“She’s a 10 and she has the perfect fit”, shkruhet në komentin e bërë nga Facebook. E pra gjiganti i mediave sociale i ka dhënë notën 10-të Dua Lipës dhe veshjes së saj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Gashi rrëfen të pathënat nga suksesi i artistes shqiptare

“Ava Max nuk e njihte askush, unë e bëra të famshme”