MENU
klinika

Zbulon incidentin në fillimet e saj

“Karriera jote përfundoi”! Rrëfehet Madonna

12.08.2022 - 09:41

Këngëtarja me famë botërore, Madonna është rrëfyer si asnjëherë më parë. Ajo ka zbuluar një incident që i ka ndodhur në fillimet e karrierës së saj.

Madonna ka ndarë një histori që i ka ndodhur në ndarjen e parë të çmimeve të MTV në vitin 1984, ku ajo performoi hitin “Like A Virgin”.

Ajo tregoi për Jimmy Fallon se këpucët i kishin rënë.

“Po ecja nëpër shkallët shumë të pjerrëta dhe arrita në fund dhe fillova të kërceja, kurse këpucët e bardha më ranë”, tha ajo

“Po përpiqesha ta bëja këtë lëvizje të qetë, si zhytja, për një këpucë dhe ta bëja të dukej sikur ishte koreografi dhe rrobat e mia u kthyen lart, ndërsa të pasmet e mia dolën në pah. Mund ta imagjinosh?”, e pyeti Jimmy.

“Ishin ato ditët kur nuk guxonit të tregonit të pasmet nëse dëshironit të kishit një karrierë. Tani është e kundërta”, theksoi Madonna

“Mirëpo, kur u largova nga skena, menaxheri im më tha se karriera ime kishte mbaruar”, vijoi këngëtarja e njohur.

Mirëpo pas asaj performance, karriera e Madonnës u rrit goxha dhe mori një tjetër vrull

Tani ajo po vijon me regjinë e filmit të saj biografik, që ende nuk dihet se kur do të publikohet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPamjet e tyre të përqafuar në rrugë bënë xhiron e rrjetit

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin me Don Xhonin

Reperi zbulon emrin e veçantë të fëmijës

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë!