MENU
klinika

Ndryshimi në 40 vjet

Meta nxjerr foton: Koha për t’u zgjuar që Tirana të çlirohet dhe të marrë frymë përsëri!

11.08.2022 - 10:05

Lideri i Partisë së Lirisë, Ilir Meta deklaron se është koha që Tirana të çlirohet dhe të marrë frymë përsëri!

Meta publikon një foto nga Tirana e vitit 1980 dhe ajo e vitit 2021 dhe shkruan se është koha për t’u zgjuar.

foto galeri

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Një vjeshtë ripërtëritëse për demokracinë në Shqipëri po afron!"

Ilir Meta publikon videon dhe paralajmëron