MENU
klinika

“Ndezim motorët dhe bashkojmë energjitë”

Partia e Lirisë mbledh strukturat për Tiranën

10.08.2022 - 16:06

Partia e Lirisë do të mbledhë pasditen e sotme strukturat dhe përfaqësuesit e saj për Tiranën.

Kryetari Ilir Meta shkruan në rrjetet sociale se sot ndizen motorët dhe bashkohen energjitë, ndërsa shton se nga nesër Tirana do të jetë e para për shembjen e tiranisë.

“Sot në orën 18:30, takimi i parë me strukturat dhe përfaqësuesit e Partisë së Lirisë për kryeqytetin.

Ndezim motorët dhe bashkojmë energjitë: Nga nesër Tirana e para në shembjen e tiranisë!”, shkruan Meta.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Paralajmërohet organizimi i Revolucionit Antikorrupsion

Ilir Meta mbledh sot komitetin organizativ të Partisë së Lirisë