MENU
klinika

Rama publikon videon

“Një superpark urban në rrënojat e parkut industrial të Kuçovës”

15.08.2022 - 09:35

Në Kuçovë po ndërtohet një park urban për të gjitha moshat. Është kreu i qeverisë, Edi Rama i cili ka shpërndarë pamje nga investimi i ri.

Kryeministri shprehet se parku i ri po ndërtohet në rrënojat e parkut industrial të Kuçovës.

“Dhe me rrënojën e parkut industrial të Kuçovës, ku po merr formë një superpark urban për të gjitha moshat, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar 9 Majin

Dita e Europës, Rama publikon videon me simbolikën e veçantë


Prokuroria kërkoi mbi 40 vite burg për pesë të arrestuarit

Përdhunimi i 15-vjeçares, lirohet një nga të akuzuarit!

Abazoviç: Florida e Ballkanit

Çfarë do ndodhë me urën Ulqin-Velipojë

Kush është i forti i Kukësit që e ndihmonte

Si i shpëtoi arrestimit Nuredin Dumani në Kosovë

Ekzekutoi për gjakmarrje vëllanë e vrasësit të babait

Kërkohet 8 vite burg për 17-vjeçarin! Dy akuzat!

Tentoi të kalonte 5 emigrantë të paligjshëm

Arrestohet 44-vjeçari në kufirin e Morinës