MENU
klinika

"U prek dhe vajza"

U infektua me Covid-19, Marina Vjollca tregon simptomat

02.08.2022 - 11:06

Marina Vjollca zbuloi se fundmi se sapo kishte kaluar Covid-19. Moderatorja ka zbuluar më shumë detaje lidhur me këto ditë që ka kaluar i izoluar në shtëpi. Duke iu përgjigjur pyetjes se çfarë simptomash ka kaluar, moderatorja është përgjigjur:

“Në fillim pata dhimbje fyti, dhimbje koke dhe shumë dhimbje trupi. Për rreth 5-6 ditë pata 38-39.”, ka shkruar Marina. Ajo gjithashtu ka zbuluar se dhe e bija disa muajshe, Marget është prekur nga virusi dhe se kanë qëndruar bashkë në izolim.

“Po na zuri të dyjave bashkë, e kjemi qenë të mbyllura deri sot në mëngjes”. Më pas, ajo shtoi se u kujdes vetë për të bijën pasi nuk donte të rrezikonte asnjë pjestëtar tjetër të familjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nga Austria në Maldive

Luana e teproi, ia thotë dhe Marina

"Mezi po pres ta ndaj me ju!"

Çfarë po paralajmëron Marina Vjollca?