MENU
klinika

"Kishte njerëz që qanin dhe..."

U shfaq duke qarë, Kiara Tito dhe zbulon se çfarë i ndodhi

12.08.2022 - 10:02

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Do t’i bëj se s’më interesojnë njerëzit”

Kiara Tito flet hapur për ndërhyrjet në fytyrë


Pamjet e tyre të përqafuar në rrugë bënë xhiron e rrjetit

Çfarë i bëri bashkë Era Istrefin me Don Xhonin

Reperi zbulon emrin e veçantë të fëmijës

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë!