MENU
klinika

Nuk dihen rrethanat

Aksident me vdekje në Patos-Fier, zhduket makina e autorit

24.09.2022 - 12:33

Një 50-vjeçar ka ndërruar jetë në orët e vona të natës së sotme për shkak të një aksidenti automobilistik në aksin Patos-Fier.

Policia bën me dije se viktima u përplas nga një automjet ende i paidentifikuar.

“Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin e viktimës dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit i cili është larguar nga vendngjarja”, njofton policia.

Njoftimi i policisë

Fier / Informacion paraprak

Në datë 23.09.2022, në aksin rrugor “Fier-Patos”, një automjet ende i paidentifikuar ka përplasur me pasojë vdekjen një shtetas, rreth 50 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin e viktimës dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit i cili është larguar nga vendngjarja.