MENU
klinika

Detaji që tregon gjithçka

Bora dhe Donaldi ‘pranojnë’ ribashkimin

03.09.2022 - 14:16

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer sërish të vëmendjes pasi u shfaqën bashkë në festivalin “Sunny Hill” që u mbajt pak ditë më parë në Tiranë. Ishte mikesha e tyre, Semi Jaupaj, e cila publikoi një fotografi me moderatoren dhe aktorin duke shkruar: “Shokë përgjithmonë”.

Kështu, Semi konfirmoi në një farë mënyre thashethemet se ata janë ribashkuar. Megjithatë asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar vetë këtë gjë dhe teksa ne e presim me padurim këtë moment, është vënë re një tjetër detaj që konfirmon edhe njëherë ribashkimin e tyre.

Bora e kishte hequr aktorin nga rrjetet sociale pas historisë me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Por, tani ata kanë filluar që ta ndjekin sërish njëri-tjetrin. Mesa duket, ata preferojnë të tregojnë përmes veprimeve se janë rikthyer bashkë dhe tani nuk ka më dyshime.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Kam vite pa pasur dikë afër”

Beatrix përlotet kur flet për Donaldin

Moderatorja flet pas ndarjes nga Donaldi

A ka krijuar një lidhje të re Bora Zemani?