MENU
klinika

Reperi zbulon emrin e veçantë të fëmijës

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë!

27.09.2022 - 11:19

Reperi i njohur Gold Ag, emri i vërtetë i të cilit është Arian Agushi, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një fotoje në rrjetet e tij sociale, ku shfaqet duke mbajtur në krahë djalin e tij. Në postim, Gold Ag, ka zbuluar edhe emrin që ka zgjedhur për djalin e tij të dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

“Falenderimi i takon Allahut, Krijuesit të qiejve dhe tokës, Furnizuesit të gjithësisë që sot prap na gëzoi me një djalë. Djali i babës ti je gëzimi im i dytë që syt me lot mi mbushe sapo erdhe në këtë botë. E gëzofsh emrin FRONT, dhe dije se në shtëpi të pret një GUERIL që nuk do të ndahet asnjëherë nga ti me lejen e ZOTIT. Frontit i duhet një Gueril por edhe Guerili e kërkon Frontin e vet dhe të dy e duan të fortë njëri tjetrin. O Allah o Zoti im më bëj rob falenderues dhe bëj djemt e mi më të mirë sesa që unë dua. Faleminderit dashnia jeme Ermira, u plakshim bashk me të mirat e Zotit, e fëmijët tanë qofshin mburrje për ne deri në frymën e fundit. 26 Shtator 2022”- thuhet në postimin e reperit.

Gold Ag dhe partnerja e tij Ermira, u bënë prindër për herë të parë nëntorin e 2020-ës, duke mirëpritur në jetë djalin e tyre Gueril.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN