MENU
klinika

Policia e shpall në kërkim

Identifikohet autori i dyshuar i vrasjes së 19-vjeçarit në Shkodër

22.09.2022 - 18:50

Policia vendore e Shkodrës ka shpallur ne kërkim shtetasin Bajram Çekorja si autor i dyshuar i vrasjes se shtetasit Erjon Xhenje 19 vjeç.

Burime për korrespondentin e Panorama bëhet e ditur se Policia nuk ka prova deri me tani për autorin, por nga burime në rruge operative të grumbulluara policia dyshon se autor është Bajram Çekorja.

Ndërkohe policia ka shpallur ne kërkim edhe dy persona të tjerë që mendohet se janë te implikuar ne vrasjen e shtetasit Erjon Xhenje.

Dy personat e tjerë, njeri mendohet se ka qene ne motor me Bajram Çekoren dhe tjetri ka treguar lëvizjet e 19 vjeçarit Erjon Xhenje mbrëmjen e ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


19-vjeçari nuk pranoi të shkonte në...

Atentati në Shkodër, shkak dyshohet përplasja mes bandave!

U ekzekutua teksa pinte kafe në lokal

Ja kush është viktima e sulmit me armë në Shkodër


Kush është i forti i Kukësit që e ndihmonte

Si i shpëtoi arrestimit Nuredin Dumani në Kosovë

Ekzekutoi për gjakmarrje vëllanë e vrasësit të babait

Kërkohet 8 vite burg për 17-vjeçarin! Dy akuzat!

Tentoi të kalonte 5 emigrantë të paligjshëm

Arrestohet 44-vjeçari në kufirin e Morinës

"Nuk është marrë asnjë masë nga bashkia"

Përmbytjet në Vaun e Dejës, banorët në protestë