MENU
klinika

The Telegraph

Kush është personi që po përpiqet të afrojë William me Harryn?

11.09.2022 - 18:52

Dikush po përpiqet që të rregullojë marrëdhënien mes Princit William dhe Princit Harry.

Por kush është?

Pikërisht Peter Phillips, djali i Princeshës Anne dhe nipi i Elizabeth II. “The Telegraph” ka thënë se ai po përpiqet që të ndihmojë në ‘paqjen’ për dy kushërinjtë e tij.

“Peter është mësuar të veprojë pak si një rregullues marrëdhëniesh,” thekson njw burim i besuar. “Ai mund ta luajë atë rol përsëri në një përpjekje për t’i afruar së bashku”- shkruan “Telegraph”.

Harry dhe William kanë patur një raport jo të mirë me njëri-tjetrin që pas intervistës së Harry-t dhe Meghan për Oprah-n.

Princi Harry mbërriti menjëherë në Skoci pasi gjyshja e tij, Mbretëresha Elizabeth II ndërroi jetë.

Page Six shkruan se ai arriti së bashku me familjen e tij.

Harry, Mbreti Charles III, Camilla Parker Bowles dhe Princi William mbërritën që të gjithë në kështjellën Balmoral.

Më herët, një përfaqësues i familjes mbretërore bëri me dije se gjendja e Mbretëreshës ishte përkeqësuar dhe të gjithë u shqetësuan.

Më pas, lajmi për ndarjen nga jeta e Elizabeth II u shpërnda në llogarinë e familjes mbretërore në rrjete sociale.

Menjëherë pas vdekjes së Mbretëreshës, fronin e mori Charles. Tashmë ai është Mbret i Mbretërisë së Bashkuar.

Arben Derhemi bën lëvizjen e radhës

Rikthehet telenovela “Njerëz dhe Fate”?

U dhunua nga 20 policë në sy të bashkëshortes

Robert Aliaj rrëfen tmerrin e përjetuar

Beniada e thotë haptazi ‘dëshirën’ e saj

A do ishte e gatshme të futej sërish në BBV?