MENU
klinika

Asnjë tjetër nga kuqezinjtë

Manaj, i vetmi në publik që mbështet Rejën

28.09.2022 - 19:19

Pas dy rezultateve negative të Kombëtares shqiptare me Izraelin dhe Islandën, një përgjegjësi e madhe ka rënë mbi teknikun italian, Edy Reja, me kritikat që nuk kanë munguar drejt tij.

Duket se ai që i ka dalë në mbrojtje ka qenë Rey Manaj. Sulmuesi që luan për Watford në Angli nuk u grumbullua për shkak të një dëmtimi, por kjo nuk e ndaloi atë që të ndiqte sfidën e kombëtares së tij.

Me anë të një fotoje të postuar në rrjetet sociale, Manaj shfaq Rejën dhe shkruan: “Është më i miri”, duke dalë kundër rrymës të kritikave për italianin. Asnjë futbollist tjetër nga kuqezinjtë nuk i ka dalë në mbështetje.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ekuilbër total në rezultate dhe gola

Nga Islanda tek Islanda, bilanci i Edy Rejës