MENU
klinika

Ja kush ikën dhe kush vjen

Rama ndryshon drejtuesit politike në 3 degë para zgjedhjeve lokale

27.09.2022 - 20:12

Në zgjedhjet vendore kryeministri Edi Rama do të ketë një skuadër të re organizative Ndërkohë në qarqet Shkodër, Vlorë dhe Kukës ka ndryshime të drejtuesve politikë.

Gazetari Ergys Gjençaj tha për BalkanWeb se në Vlorë ikën Arben Ahmetaj dhe do të jetë Blendi Klosi.

Në Kukës ikën Safet Gjici dhe do të jetë Pandeli Majko, ndërsa në Shkodër ikën Edona Bilali dhe do të jetë Elisa Spiropali.