MENU
klinika

"Princ Harry nën presion"

Si e kërcënoi Meghan, për t’i dhënë fund lidhjes…

25.09.2022 - 13:56

Meghan Markle i tha Princit Harry se do t’i jepte fund lidhjes së tyre nëse ai nuk e konfirmonte publikisht se ata ishin çift, sipas Times of London.

Në një raport të ri nga Times Valentine Low, dy burime anonime thanë se Meghan i dha një ultimatum Harry-t në lidhje me marrëdhënien e tyre, duke e shkaktuar atë në panik.

“Ajo po thoshte: “Nëse nuk jep një deklaratë që konfirmon se jam e dashura jote, unë do të ndahem me ty”, tha një burim për Times.

Një tjetër burim i tha gazetës se Harry “po mërzitej duke thënë: “Ajo do të më braktisë”.

Low raporton se Harry kontaktoi Jason Knauf, sekretarin e komunikimit për Princin William, Kate Middleton dhe Princ Harry në atë kohë. Thuhet se Harry i tha Knauf-it të lëshonte një deklaratë që konfirmonte marrëdhënien e tij me Meghan dhe të dënonte trajtimin racist që ajo mori nga tabloidët britanikë.

Sipas raportit, Meghan i tha stafit të Harry-t se ajo e dinte “si funksiononte pallati”, duke shtuar, “nuk të intereson e dashura”.

Një nga favoritet për të fituar DWTS

Elhaida Dani zbulon si do t’i shpenzojë 50 mijë eurot

Në garë për drejtor të Teatrit Kombëtar

Rez Veleshnja sulmon Altin Bashën, ka një thirrje për Ramën!

"Mendjemadhe, tu afruam dhe ti..."

Ndjekëset ‘kryqëzojnë’ Arbana Osmanin

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm

Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”

"Mos i fusni të gjithë burrat në një thes"

Getinjo ka një mesazh pas vrasjes së gruas shtatzënë në Kosovë