MENU
klinika

Jo më pjesë e "Xhadave"...

Tani e tutje, Rozana Radin do ta shohim në këtë emision

10.09.2022 - 12:08

Këngëtarja Rozana Radi i është kthyer “profesionit” të saj të ri, moderimit.

Vetë ajo në një postim në llogarinë e saj në Instagram njoftoi se tani e tutje është pjesë e “MCN TV” dhe do të ketë një program pasditeje.

📍Me uroni fat 🍷
Do jemi cdo pasdite bashke ne nje pasdite te vecante ➡️ @mcntv.al” – shkruan Rozana në postim.

Së fundmi, këngëtarja ka rregulluar edhe raportet me ‘kolegun’ e saj në muzikë, Noizy-n.

U duk sikur pas suksesit të madh të këngës “Mr. Yesterday” ata patën disa mosmarrëveshje për të cilat nuk folën shumë në publik, megjithatë tashmë gjithçka është në rregull.

Madje, s’dimë me kë e kanë, por të dy kanë bërë më herët një “diss” në rrjete sociale.

Në një postim në llogarinë e saj, Rozana shkruante:

“Kam disa ditë që lexoj për njerëz të “prekur” nga tekstet e Noizy-t. Po kur nuk lexoni, pse “shkencëroni”? Dhe krejt papritur me del përpara një poezi e Andon Zako Çajupit. Po Andoni me kë ta ketë patur vallë? Me cilin grup reperash?”- ka shkruar Rozana, ndërsa Noizy s’ka vonuar t’i përgjigjet.

“Mire un qe mbledh në shesh qe ne nje menyr mund tme shmangesh, po kto I mesojme në shkolle 🤭 te kuptosh nje artist duhet të kesh shpirt artisti, prandaj nuk merzitem me kto, pastaj kto hajn kerrmilla në Paris dhe pin champagne dhe mbase nga pija flasin 🤭Rozi you the best 🫂”- ia ka kthyer reperi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kjo këngëtare e njohur e rikthen në festival

Rikthehet Rozana Radi në “Këngën Magjike”

Bojkot kundër artistëve që firmosën

Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, reagon Rozana Radi