MENU
klinika

Veprimi i fundit i Irmës ndaj Erandës

Thellohet “sherri” i motrave Libohova

12.09.2022 - 11:59

Jemi mësuar t’i shikojmë bashkë në skenë që prej fillimit, mirëpo dy motrat e njohura të muzikës shqiptare prej kohësh janë në “konflikt” me njëra-tjetrën.

Bëhet fjalë për Irma dhe Eranda Libohovën, hatërmbetjet e të cilave duket se vështirë se do të sheshohen. Ditën e djeshme më e vogla ndër motrat festoi ditëlindjen e saj të 53-të , në mungesë të motrë s së saj të madhe.


Eranda ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa copëza nga festa e saj e ditëlindjes, ku duket se është argëtuar nën shoqërinë e miqve të afërt. Mirëpo vëmendjen tonë e mori mungesa e Irmës. Kjo e fundit, as që e ka uruar të motrën në ditën e saj të veçantë.

Prishja e marrëdhënive midis dy motrave u vu re disa kohë më parë kur u pa se ato të dyja nuk e ndiqnin njëra-tjetrën në ‘’Instagram’’ dhe madje dyshimet u shtuan më së shumti kur Eranda Libohova u dekoruar me çmimin ‘’Mjeshtëri i Madh’’, në festën që organizoi me rrethin e ngushtë shoqëror, nuk u pa prezenca e motrës së saj, Irmës.

Kohëve të fundit, Eranda ka postuar në Instastory-t e saj postime të fansave ku dukej së bashku me Irmën në skenë , veprime që u konsideruan si iniciativa për të rregulluar marrëdhënien me Irmën. Mirëpo, kjo e fundit duket se i qëndron stoike vendimit të saj për të mos folur me Erandën.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNNga Italia tek Zvicra, të gjithë vuajnë krizën!

Mbushini xhepat plot, për pushime në Europë!

Një nga favoritet për të fituar DWTS

Elhaida Dani zbulon si do t’i shpenzojë 50 mijë eurot

Në garë për drejtor të Teatrit Kombëtar

Rez Veleshnja sulmon Altin Bashën, ka një thirrje për Ramën!

"Mendjemadhe, tu afruam dhe ti..."

Ndjekëset ‘kryqëzojnë’ Arbana Osmanin

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm

Elsa Lila ka një mesazh pak ditë para “Festivalit të Këngës”