MENU
klinika

“Më pëlqen të jetoj në Itali”

Alketa Vejsiu zbulon se çfarë pret t’i ndodhë pas Sanremos

01.10.2022 - 14:38

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Alketa Vejsiu, është shumë e lidhur me Italinë. Ajo e ka treguar vazhdimisht në shumë intervista apo dalje televizive.

Edhe së fundmi, përmes një pyetësori të zhvilluar nga ndjekësit në Instagram, ka zbuluar që nëse nuk do të jetonte në Shqipëri, do të zgjidhte Italinë.

Ndërkohë, më tej, Alketa nëse do të shfaqet në ndonjë ekran italian, pas Festivalit të Sanremos është përgjigjur: “Edhe unë në pritje jam”, duke lënë të kuptohet që diçka surprizuese do të vijë shumë shpejt nga moderatorja.

Kujtojmë që Vejsiu përveç se është aktive në televizion, i është përkushtuar edhe bizneseve të saj prej disa vitesh.

 

Arben Derhemi bën lëvizjen e radhës

Rikthehet telenovela “Njerëz dhe Fate”?

U dhunua nga 20 policë në sy të bashkëshortes

Robert Aliaj rrëfen tmerrin e përjetuar

Beniada e thotë haptazi ‘dëshirën’ e saj

A do ishte e gatshme të futej sërish në BBV?