MENU
klinika

Çfarë e përloti në emision

Anita surprizohet nga Ramush Haradinaj në “Dance Albania”

25.10.2022 - 11:15

Mbrëmja e djeshme në “Dance Albania” ishte mjaft e veçantë për Anita Haradainajn. Ajo u surprizua nga një klip që u transmetua, ku u shfaqën edhe tre fëmijët e saj.

Në klipin e Anita Haradinaj në “Dance Albania”, gazetarja u shfaq e përlotur dhe e prekur. Ajo tregoi se arsyeja është malli për fëmijët dhe periudha e gjatë larg tyre.

“Po flisja pak me fëmijët, më ka marrë malli. S’jam mësuar të rri kaq larg. Unë jam mësuar të rri në shtëpi, të bëj detyrat e mamit, të bëj detyrat e gruas”, tha Anita.

Gjatë performancës dhe në fund të saj, Anita nuk i përmbajti dot emocionet sepse në klipin e transmetuar u shfaqën tre fëmijët. Me lot në sy, ajo tregon se i vogli, Trimi është pika e saj e dobët.

Biseda:

Anita Haradinaj: Pse ma nxorët Trimin aty?

Alketa Vejsiu: Epo ne Trimin e duam, s’e do vetëm ti. Të ka marrë malli?

Anita Haradinaj: Unë shkoj e shoh, por Trimin e kam pikë të dobët.

Alketa Vejsiu: E kuptove Trim? Ne e kuptuam, je një dashuri e vërtetë.

Më tej u shfaq një klip nga provat ku i pranishëm ishte edhe bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj. Ai Anitën teksa po bënte performancën e saj, teksa e xhironte dhe me telefon.


Në fund të performancës, Anita shkoi pranë bashkëshortit të saj, duke mos i kursyer puthjet, përqafimet dhe momentet romantike me të.