MENU
klinika

Pas dasmës madhështore me Shkëlzenin

Armina surprizon me dedikimin për partneren e Ledri Vulës

01.10.2022 - 14:35

Më 25 shtator, blogerja e njohur, Armina Mevlani kurorëzoi dashurinë e saj 10-vjeçare me Shkëlzen Berishën. Ata organizuan një dasmë spektakolare me mbi 300 të ftuar, ku nuk munguan as personazhet e njohur nga politika apo showbizzi.

Nga ky moment kaq special, Armina nuk nguron herë pas here të ndajë foto të shumta në rrjetet sociale, duke falenderuar të gjithë ata që ja bën të bukur këtë ditë.

Pak orë më parë, Mevlani ka postuar në Instastory një foto, ku shfaqet duke përqafuar partneren e Ledri Vulës, Sara Hoxhën. Ajo e ka konsideruar bukuroshen një mikeshë të vërtetë, që nuk i janë dashur shumë vite për ta njohur.

“Nuk duhen vite për të ndjerë se dikush është një mik i vërtetë, është një “klik” që gjendet menjëherë aty.

Faleminderit @sarahoxha që je pranë meje, më ndihmove dhe e bëre këtë ditë edhe më të bukur”, ka shkruar Armina përmbi foto.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Ma kanë sharë shumë fustanin”

Armina Mevlani flet për kritikat që mori pas dasmës

Pas gati 10 vitesh histori dashurie

Martohet sot Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha!


Arben Derhemi bën lëvizjen e radhës

Rikthehet telenovela “Njerëz dhe Fate”?

U dhunua nga 20 policë në sy të bashkëshortes

Robert Aliaj rrëfen tmerrin e përjetuar

Beniada e thotë haptazi ‘dëshirën’ e saj

A do ishte e gatshme të futej sërish në BBV?