MENU
klinika

Tepër i veçantë

Bora Zemani zbulon emrin e vajzës së Sarës dhe Ledionit!

07.10.2022 - 09:50

Dancing with the Stars nis mbrëmjen e nesërme dhe producentja e programit, Sara Hoxha, ka dashur të jetë sa më pranë stafit të saj në prag të nisjes së aventurës televizive, pasi fozikishr e ka të pamundur për momentin. Kujtojmë se Sara dhe bashkëshorti i saj, Ledion Liço u bënë prindër pak ditë më parë për herë të tretë e sigurisht që producentja është duke u rikuperuar.

Gjithsesi, ajo ka zgjedhur që për vajzat e stafit të dërgojë një buqetë me lule, të cilë moderatorja e DWTS, Bora Zemani e ka ndarë në Instagrqm, e në urimin bashkangjitur buqetës ka shkruar edhe emrin e së bijës. Pra, padashje, Bora sapo na zbuloi për herë të parë emrin e vajzës së Sarës e Ledionit, Ruya.

Meqë jemi këtu; Ruya është emër që vjen nga turqishtja dhe do të thotë “ëndërr”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN