MENU
klinika

“Gjithçka që kam kërkuar”

Fifi zbulon detaje nga lidhja me Adisin

01.10.2022 - 14:40

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi është prej disa kohësh në një lidhje me biznesmenin Adis Patushi. Ajo nuk nguron herë pas here të shprehi ndjenjat publikisht për partnerin e saj. Ndërsa së fundmi, një pyetësor zhvilluar në Instastory ka zbuluar se Adisi është gjithçka që ka kërkuar në jetë.

“Adis Patushi osht gjithcka qe kom lyp ne jete!! Adisi eshte njeriu ma i mrekullueshem qe kom taku. Nuk lodhna tu shkrujt per to as nuk ka me u lodh kurre… vetem Zoti ka dite me ma pru kapakun e tenxheres tem dhurate.

I Love u, ma shume se cdo gjë n’Univers (edhe pse m’ki bo nervoz sot)”, ka shkruar Fifi.

Më tej, ajo ka treguar se personi i parë që i ka treguar për lidhjen me Adisin, është vëllai i saj, Muhamed.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNArben Derhemi bën lëvizjen e radhës

Rikthehet telenovela “Njerëz dhe Fate”?

U dhunua nga 20 policë në sy të bashkëshortes

Robert Aliaj rrëfen tmerrin e përjetuar

Beniada e thotë haptazi ‘dëshirën’ e saj

A do ishte e gatshme të futej sërish në BBV?