MENU
klinika

Ja çfarë dyshon policia

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, detajet e para

17.10.2022 - 12:17

Një 60-vjeçare nga Tirana është gjetur e pajetë në bregdetin e Durrësit.

Lajmin e bëri të ditur policia përmes një njoftimi, ku thekson se dyshohet se ajo ka humbur jetën teksa po lahej në plazhin e Durrësit.

Policia thotë se viktima është shtetasja Sh.S, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 11:30, në lagjen nr.13 Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, shtetasja Sh. S., 60 vjeçe, banuese në Tiranë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Transferohen mijëra dosje në kryeqytet

Të gjitha gjykatat e Apelit bashkohen në një të vetme!

"Ndryshon përgjithmonë turizmin në rajon"

Firmoset marrëveshja për “Durrës Yacht & Marina”

Nga grupi i Avdylajt tek vëllai i Rrumit e Plarent Dervishaj

Kush janë ‘të fortët’ që policia u çmontoi kamerat