MENU
klinika

Autorët të paidentifikuar

Grabitet me armë një banesë në Shkodër

03.10.2022 - 12:03

Një grabitje me armë është raportuar në një fshat në Kosmaç të Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur katër ditë më parë.

Mësohet se grabitësit kanë marrë 1000 paund dhe sende me vlerë. “BalkanWeb” mëson se grabitësit në momentin që janë larguar janë përplasur me një shtyllë . Gjithashtu bëhet me dije se policia ka gjetur skafandrat e gjakosura të autorëve. Sakaq policia po punon për identifikimin e autorëve të ngjarjes.