MENU
klinika

Ndryshime në look!

Këtij trendi flokësh për vjeshtën s’i rezistoi dot as Sarah Berisha!

19.10.2022 - 10:07

Blogerja Sarah Berisha i ka thënë “Po” sot një ndryshimi në look-un e saj.

Nuk bëhet fjalë për një ngjyrë të re flokësh sepse të gjithë tashmë e dimë se ajo mundohet t’i qëndrojë sa më pranë natyrales dhe ka pranuar se asnjë ngjyrë nuk i shkon më shumë se ajo ‘bio’.

Megjithatë, ish-konkurrentja e “Big Brother Albania VIP” i ka shtuar ca baluke pamjes së saj, duke iu bashkuar trendit të vjeshtës. Shumë vajza të showbiz-it shqiptar e të huaj kanë prerë së fundmi flokët me baluke.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Pak ditë para ardhjes së tij në Tiranë

Sarah Berisha i bën Fedez kërkesën publike