MENU
klinika

“Nuk mbaj mend emrin”

Policia e Durrësit gjen në rrugë një 30-vjeçar të humbur

30.10.2022 - 13:14

Një shtetas rreth 30-vjeç ndodhet në Komisariatin e Durrësit, pasi ëhstë gjetur në rrugë nga patrulla e shërbimit.

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e personit apo dhe për të njoftuar familjarët mbi gjendjen e tij, pasi ai nuk mban mend as emrin dhe as adresën.

Policia ka vënë në dispozicion edhe numrin e telefonit për të gjithë qytetrët që kanë një informacion.

Njoftimi i policisë:
Në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës, ndodhet një shtetas që nuk mban mend emrin dhe adresën e banimit, i cili është gjetur në rrugë, gjatë patrullimit nga shërbimet e Patrullës së Përgjithshme.

Ky shtetas është i moshës rreth 30 vjeç, i gjatë rreth 1.60 cm dhe mban të veshura xhup ngjyrë vishnje dhe tuta blu.

Familjarët ose të njohurit e këtij shtetasi mund të paraqiten në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës ose të telefonojnë në numrin 112.

Dyshohet se transportohej nga Libia drejt vendit tonë

Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

Komisariatet e Vorës dhe Krujës kalojnë nën administrimin e Tiranës

Hyjnë në fuqi ndryshimet e reja në strukturat policore

Nis gjyqi për dy ngjarjet që tronditen Durrësin

‘Zbërthehet’ ushtari i Nuredin Dumanit

"Po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës"

Gati për sezonin/ Rama publikon pamje nga plazhi i Durrësit