MENU
klinika

Nga verilindja në juglindje

Rama e zhvendos turin në Korçë

31.10.2022 - 12:25

Kryeministri Edi Rama, nga verilindja do të zhvendoset në juglindje.

Rama nga Dibra do të zbresë në Korçë për të vijuar më tej me takime në Bashkinë e Maliqit dhe Pogradecit.

Mësohet se kryeministri do të takohet me grupet e interesit, por edhe me fermerët, ku do të njihet me problematikat dhe shqetësimet e ngritura prej tyre.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN