MENU
klinika

Nga Beniada, Bora, deri tek Arbana

Si u veshën VIP-at, në dasmën e Arbër Hajdarit

03.10.2022 - 09:57

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë.

Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk mungonin as personazhe të njohur të ekranit. Këtu mund të përmendim Bora Zemanin, vëllezërit Veshaj, Arbana Osmani me partnerin Eduart Grishaj, Lori Hoxha dhe shumë të tjerë.

Të famshmit ishin kombinuar deri në detaj, duke tërhequr vëmendje të madhe me “look-un” e tyre. Më poshtë do t’ju tregojmë disa nga veshjet që spikatën gjatë mbrëmjes spektakolare:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Bamirësia nuk bëhet me zë të madh!"

Arbër Hajdari ironizon Donaldin?

I kërkon mendim Donaldit për jetën sentimentale

Banorët intervistojnë Arbër Hajdarin!

Opinionisti i "Big Brother VIP"

A do t’i futet politikës? Flet Arbër Hajdari