MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 26 nëntor 2022

26.11.2022 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 116.8 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 113 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 135.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 85 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 118.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.8 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"The Economist"/ Anije gjatë natës

Si i shmang Rusia sanksionet e naftës?

"Jetojmë në një kohë të pazakontë!"

Guvernatori Gent Sejko rendit sfidat ekonomike

A do hapen thirrjet për të huajt?

Gjermanisë po i shterojnë edhe mësuesit!

Bizneset do vijojnë të paguajnë tarifa 10-fish mbi BE-në

Qeveria shtyn afatin e koncesionit të pullave fiskale